Od niemal 200 lat rewolucjonizując świat pomiarów i geodezji, Leica Geosystems jest liderem w branży technologii pomiarowych i informacyjnych. Tworzymy całościowe rozwiązania dla profesjonalistów na całym świecie. Firma jest znana z opracowywania innowacyjnych produktów i rozwiązań. Profesjonaliści z różnych branż, takich jak geodezja i inżynieria, budownictwo, bezpieczeństwo i energetyka, ufają produktom Leica Geosystems podczas realizacji zadań geoprzestrzennych. Dzięki dokładnym i precyzyjnym instrumentom, zaawansowanemu oprogramowaniu i wysokiej jakości usługom, Leica Geosystems każdego dnia dostarcza wartość specjalistom kształtującym przyszłość naszego świata.

Leica Geosystems należy do Hexagon (Indeks Nasdaq w Sztokholmie: HEXA B; hexagon.com), wiodącego, globalnego dostawcy technologii informacyjnych, które zwiększają dokładność i wydajność realizacji zadań geoprzestrzennych i prac w przemyśle.

 

Wypożyczalnia RentSmart by Leica Geosystems

Od dzisiaj masz dostęp do najwyższej klasy technologii pomiarowej za rozsądne pieniądze. Oferujemy kompleksowe usługi bazujące na najlepszych doświadczeniach w segmencie budowlanym.

Posiadamy sieć autoryzowanych dystrybutorów w największych miastach Polski dzięki czemu zapewniamy serwis na terenie całego kraju.Pomagamy w wyborze optymalnej formy finansowania instrumentów. Zapewniamy wsparcie techniczne, serwis oraz sprzęt zastępczy.
W naszej wypożyczalni dysponujemy flotą kilkuset instrumentów. Specjalizujemy się w wynajmie krótko i długoterminowym. Naszą ofertę dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Dlaczego warto wypożyczać instrumenty pomiarowe?

  • koszty utrzymania sprzętu po stronie Leica Geosystems
  • dopasowanie funkcjonalności instrumentów do konkretnych zadań
  • brak długoterminowych zobowiązań
  • idealne rozwiązanie w przypadku sporadycznych zastosowań instrumentów
Top