Zestaw GNSS Leica GS16

Krótki Opis

Leica Viva GS16 to najbardziej kompaktowy i najpotężniejszy samouczący się odbiornik GNSS. Współpracując z wiodącą technologią RTK, Viva GS16 spełnia najbardziej wyśrubowane standardy dokładności pomiarów dzięki technologii RTKplus i SmartLink.

Zestaw zawiera:

  • Antena Leica GS16 (GPS, Glonass, BeiDou, SmartLink Fill)
  • Kontroler CS20
  • Waliza transportowa, tyczka, baterie, ładowarka
  • Dostęp do sieci SmartNet na cały okres wypożyczenia

Produkt dostępny w punkcie odbioru maksymalnie w przeciągu 48h.
Sprawdź dostępność: tel. +48 602 514 827

 

Clear

banner
banner
banner
banner

Korzystaj ze SmartLink i mierz położenia punktów, nawet gdy nie odbierasz poprawek z powodu przeszkód terenowych lub braku zasięgu sieci komórkowej. Nawet, gdy poprawki ze stacji referencyjnych nie są dostępne, możesz dalej pracować na pełnych obrotach korzystając ze SmartLink.

Leica Viva GS16 to również:

Imponujące oprogramowanie
Odbiornik GNSS Leica Viva GS16 współpracuje z rewolucyjnym oprogramowaniem Leica Captivate, które przekształca skomplikowane dane w najbardziej realistyczne robocze modele 3D. Dzięki łatwym w obsłudze aplikacjom i intuicyjnej technologii dotykowej, różne rodzaje danych pomiarowych i projektowych mogą być wyświetlane we wszystkich wymiarach. Wykonuj pomiary i obsługuj aplikacje przesuwając palcem na ekranie precyzyjnego tachimetru oraz odbiornika GNSS.

Nieskończone możliwości
Podczas gdy Leica Captivate przechwytuje dane i modeluje je w terenie, Leica Infinity przetwarza informacje w biurze. Prosty i łatwy transfer danych zapewnia właściwy poziom pracy z projektem. Captivate i Infinity współpracują przy łączeniu danych z wykonanych prac geodezyjnych i edytowanych projektów szybko i jeszcze bardziej efektywniej.

Zobacz więcej

Top