C-thrue

C-thrue

Krótki Opis

C-thrue to wysokorozdzielczy georadar do precyzyjnego skanowania betonu i konstrukcji budowlanych. Skaner do betonu umożliwia wykrywanie zbrojenia, spękań i nieciągłości w czasie rzeczywistym. Firmy budowlane, usługowe, a także projektanci i konstruktorzy mogą precyzyjnie lokalizować pręty zbrojeniowe, otulinę, puste przestrzenie, kable pod napięciem, przewody i wszelkie inne obiekty umieszczone w konstrukcji przed rozpoczęciem cięcia lub wiercenia w betonie. Dzięki skanowaniu konstrukcji projektanci i konstruktorzy mogą poznać dokładnie budowę danego obiektu. C-thrue zoptymalizuje koszty, czas związany na etapie projektowania i wykonawstwa oraz ryzyko związane z niezinwentaryzowanymi elementami konstrukcji oraz jej nieciągłościami.

Chciałbyś poznać ofertę? Skonsultuj się z naszymi specjalistami: 

Michałem – tel. +48 607 310 317 lub Mieszkiem – tel. +48 664 165 000

banner
banner
banner
banner

C-thrue jest przyjaznym w użyciu i innowacyjnym rozwiązaniem do kontroli struktur betonowych i ich wizualizacji. Dogłębne poznanie badanej struktury pozwoli podjąć optymalną decyzję co podniesie bezpieczeństwo, zredukuje czas i koszty na etapie projektowania. Georadar C-thrue ma zastosowanie na placu budowy, a także do zadań polegających na renowacji i przebudowie budynków, wiaduktów, zabytków, mostów i tuneli oraz innych obiektów inżynierskich. Skaner perfekcyjnie sprawdza się w kontroli jakości, czyli analizie porównawczej projektu budowlanego i inwentaryzacji powykonawczej.

C-thrue dzięki specjalnym czujnikom laserowym sam wykrywa swoją pozycję podczas gęstego skanowania 3D. Dzięki kodom QR oraz Augment Reality można precyzyjnie wyświetlić rozkład prętów zbrojeniowych w konstrukcji na ekranie monitora w rozszerzonej rzeczywistości.

Skaner dzięki swojej funkcjonalności pozwala w czasie rzeczywistym prezentować wyniki praktycznie online. Możliwe jest także poddanie skanów zaawansowanemu postprocessingowi w programie GRED 3D moduł CAD lub BRIDGE w celu zaawansowanej analizy informacji niesionej przez fale georadarowe.

Cechy i zalety C-thrue:

  • Elastyczne rozwiązanie: lekki, odporny na upadki i przenośny system do pracy na placach budowy.
  • W pełni czytelny, wielodotykowy ekran: dane wyświetlane na ekranie nigdy nie będą zasłonięte przez uchwyt lub rękę użytkownika.
  • Zwiększona dokładność danych: laserowy system pozycjonowania i nawigacji eliminują wszystkie błędy ludzkie wynikające z używania siatek pomiarowych
  • Bardziej zrozumiałe i szybsze pomiary: wykrywanie wielu poziomów prętów zbrojeniowych dzięki dualnemu systemowi anten 2GHz.
  • Bezpieczne wiercenie w przebadanej konstrukcji: popraw bezpieczeństwo przed rozpoczęciem cięcia lub wiercenia w betonie i wykryj ułożenie prętów zbrojeniowych.
  • Uproszczona interpretacja danych: optymalne podejmowanie decyzji wspomagane wizualizacją pozyskanych danych w modelach 3D
  • Zaawansowana wizualizacja danych: rozszerzona rzeczywistość do wizualizacji i udostępniania danych 3D w czasie rzeczywistym.

 

Top