Zestaw z tachimetrem skanującym Leica MS60

Krótki Opis

MultiStation Leica Nova MS60 to tachimetr z wbudowanymi dwoma kamerami, z funkcją skanera oraz z bogatym oprogramowaniem Captivate, znacząco ułatwiający pracę i realizację zadań w terenie.

Zestaw zawiera:

  • Tachimetr Leica MS60
  • Kontroler Leica CS20
  • Waliza transportowa, ładowarka, baterie

Produkt dostępny w punkcie odbioru maksymalnie w przeciągu 48h.
Sprawdź dostępność: tel. +48 22 350 59 00

 

Wyczyść
banner
banner
banner
banner

Skanowanie z użyciem Leica Nova MS60 zostało uproszczone przez natychmiastowe tworzenie chmur punktów na podstawie pomierzonych punktów i modeli 3D wyświetlanych w jednym widoku. Wizualizacje są wyraźniejsze i lepiej widoczne na dużym 5 calowym ekranie. Unikalne możliwości MultiStation Leica Nova to nowe podejście do pracy z instrumentem geodezyjnym. W pakiecie z MultiStation Leica Nova MS60 otrzymujesz:

Imponujące oprogramowanie
Multistation Leica Nova MS60 jest dostarczany z rewolucyjnym oprogramowaniem Captivate, które przekształca skomplikowane dane w najbardziej realistyczne robocze modele 3D. Dzięki łatwym w obsłudze aplikacjom i znanej technologii dotykowej, różne rodzaje danych pomiarowych i projektowych mogą być wyświetlane we wszystkich wymiarach. Wykonuj pomiary i obsługuj aplikacje przesuwając palcem na ekranie precyzyjnego tachimetru oraz odbiornika GNSS.

Inteligentne połączenie prac terenowych z obróbką danych w biurze
Leica Captivate gromadzi i modeluje dane podczas pracy w terenie, natomiast oprogramowanie Leica Infinity umożliwia pozyskiwanie na ich podstawie informacji w biurze. Sprawne przesyłanie danych sprawia, że realizacja projektu będzie przebiegać gładko. Leica Captivate oraz Leica Infinity są ze sobą kompatybilne, umożliwiają szybsze i bardziej efektywne łączenie danych pomiarowych i edycje projektów.

Zobacz więcej

Top